ראשי /

תקנון ותנאי שימוש באתר

ברוכים הבאים לאתר האינטרנט שלנו  rvsh.co.il (להלן: "האתר"). השימוש באתר כפוף לתנאים המפורטים להלן. על ידי גלישה ושימוש באתר, הנכם מסכימים לתנאי השימוש במלואם.
1. תוכן האתר

כל התכנים המופיעים באתר, לרבות טקסטים, גרפיקה, סמלים, תמונות וכל חומר אחר (להלן: "התוכן"), הם בבעלותו הבלעדית של האתר ומוגנים בזכויות יוצרים, סימני מסחר וזכויות קניין רוחני אחרות. אין להעתיק, להפיץ, לשכפל או לעשות כל שימוש אחר בתוכן ללא אישור מפורש בכתב ממפעילי האתר.

2. הגבלת אחריות

התוכן באתר נכתב ומוצג למטרות אינפורמטיביות בלבד ואינו מהווה תחליף לייעוץ מקצועי. האתר אינו אחראי לדיוק, שלמות או אמינות המידע המוצג בו. השימוש בתוכן הוא באחריותו הבלעדית של המשתמש. האתר ומפעיליו לא יישאו בכל אחריות לנזקים ישירים, עקיפים או תוצאותיהם הנובעים מהשימוש או אי-יכולת השימוש באתר או בתוכנו.

3. מחירים והתקשרות עם בעלי מקצוע

כל המחירים המוצגים באתר הינם בגדר המלצה בלבד ואינם מהווים הצעה מחייבת. האתר משמש כפלטפורמת תיווך לחיבור בין משתמשים ובעלי מקצוע. ההתקשרות והתשלום מתבצעים ישירות בין הצדדים, ללא מעורבות או אחריות של מפעילי האתר. כל התקשרות של הגולשים באתר עם נותני השירות או הספק ו/או בעלי המקצוע אינה באחריות מפעיל האתר ועל אחריות הגולש בלבד.

4. תמונות באתר

המייצגים באתר של הפרויקטים והעבודות שיפוץ ובנייה השונות בוצעו ע״י קבלנים ובעלי מקצוע רבים והינם להמחשה

5. פרטיות המשתמשים

האתר מכבד את פרטיות המשתמשים ומחויב להגנה על המידע האישי שנמסר. איסוף ושימוש במידע אישי יעשה בהתאם למדיניות הפרטיות של האתר. בעת השימוש באתר, המשתמשים מסכימים לאיסוף ועיבוד מידע כמתואר במדיניות זו.

6. קניין רוחני של צדדים שלישיים

האתר מכיל קישורים וחומרים של צדדים שלישיים. תכנים אלו הם באחריותם הבלעדית של בעליהם. האתר אינו אחראי לתוכן, לדיוק או לחוקיות של חומרים אלה ואינו מחויב לעקוב או לפקח עליהם.

7. שינויים בתנאי השימוש

מפעילי האתר שומרים את הזכות לשנות את תנאי השימוש מעת לעת, על פי שיקול דעתם הבלעדי וללא צורך במתן הודעה מוקדמת. השינויים ייכנסו לתוקף מייד עם פרסומם. המשך השימוש באתר לאחר ביצוע השינויים מהווה הסכמה לתנאים המעודכנים.

8. מסירת פרטים ואישור לקבלת התקשרויות

בעת מסירת פרטים אישיים לאתר, כגון שם, כתובת דוא"ל או מספר טלפון, המשתמש מסכים באופן מפורש לקבל התקשרויות מהאתר ומצדדים שלישיים הקשורים אליו. התקשרויות אלו עשויות לכלול הודעות דוא"ל, מסרונים, שיחות טלפון או כל אמצעי תקשורת אחר. המשתמש מאשר כי הפרטים שמסר מדויקים ועדכניים וכי הוא מסכים לקבל חומר שיווקי ופרסומי.

9. שיתוף פרטים עם צדדים שלישיים

האתר רשאי להעביר את פרטי המשתמשים לצדדים שלישיים, כגון ספקי שירות, שותפים עסקיים או מפרסמים. המשתמשים מסכימים באופן מפורש להעברת המידע האישי שלהם ומאשרים כי עשויות להתקבל פניות מגורמים אלו בהתאם למדיניות הפרטיות שלהם. האתר אינו אחראי לאופן בו צדדים שלישיים אלה עושים שימוש במידע האישי שהועבר אליהם.

על ידי שימוש באתר זה, אתם מאשרים שקראתם את תנאי השימוש, הבנתם אותם ומסכימים להיות מחויבים להם. אם אינכם מסכימים לתנאים אלה, אנא הימנעו מלעשות שימוש באתר.

whatsapp button

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.