- השירותים שלנו -

צו מסוכן

טיפול במבנה שהוכרז כמסוכן מצריך התייחסות דחופה. על מנת להבטיח את הסרת צו המבנה המסוכן ולהחזיר את המבנה למצב תקין ובטוח למגורים מהר ככל האפשר, יש לשלב את כל הגורמים מקצועיים המעורבים בתהליך, ביעילות ובמקצועיות.

מבנה מסוכן הוא מבנה שנמצאו בו ליקויים פיזיים, ליקויי תשתית או ליקויים קונסטרוקטיביים שעלולים לסכן את הדיירים המתגוררים במבנה ואת כל מי שנמצא בסביבתו. במקרים חמורים, ישנה אף סכנת קריסה והתמוטטות שמצריכה פינוי מיידי של המבנה.

למרבה המזל, ברוב המקרים המצב הפיך, אך על מנת לשקם מבנה שהוכרז כמסוכן ולהחזירו למצב ראוי ובטוח למגורים, נדרשת מומחיות רבה בתחום הבנייה וההנדסה, וניסיון קודם בחיזוק ושיקום מבנים, בדגש על הסרת צווי מבנים מסוכנים.

מזה שנים רבות אנו מובילים את תחום הבנייה, השיפוץ ושיקום המבנים בישראל. הידע והיכולות שלנו בתחום השיפוץ והחיזוק אפשרו לנו לצבור ניסיון עשיר בשיקום מבנים מסוכנים, לתקן ביסודיות את הליקויים שנמצאו בהם ולפעול מול הרשויות השונות להסרת צו המבנה המסוכן. אנו גאים לומר שהחזרנו את תחושת הביטחון לדיירים.

לצד היכולת להרגיש שוב ביטחון בקורת הגג שמעל ראשם ובקרקע היציבה שעליה הם דורכים, אנו מקפידים לתת לדיירים תחושת שקט וביטחון לאורך כל התהליך. קבלת צו מבנה מסוכן עשויה לערער את כל תחושת היציבות שאנחנו תולים במושג הבית, ועל מנת לאפשר לביטחון להתגבש מחדש, חשוב לדעת, מעל לכל ספק, שכל צעד בתהליך מתבצע באחריות ובמקצועיות.

על מנת להבטיח זאת, אנו מספקים מעטפת מקצועית מלאה המטפלת בכל שלבי התהליך, עד להסרת צו המבנה המסוכן:

  • בדיקת מהנדס מבנים מוסמך עפ״י דרישת הרשות המקומית
  • הפקת דוח ליקויים מפורט והנחיות ביצוע מדויקות.
  • תיקון הליקויים וביצוע עבודות שיקום וחיזוק בהתאם לצורך, בכל האספקטים הנדרשים – איטום, עבודות ברזל ובטון, טיפול בתשתיות הניקוז והחשמל, איטום ועוד.
  • התנהלות מול הרשות לביצוע בדיקה חוזרת של מהנדס בניין מטעמה לאחר תיקון הליקויים.
  • טיפול בהסרת הצו לאחר השלמת העבודות וקבלת אישור מהנדס מבנים מוסמך
  • ייעוץ משפטי וליווי בהיבטים המשפטיים לביצוע הסרת הצו.

 

כל זאת אנו מתחייבים לעשות תוך שקיפות מלאה וזמינות מלאה לפניותיכם, לכל אורך הדרך. יש לנו את הנכונות ואת היכולת לספק מענה לכל שאלה, לתת תשובה מרגיעה לכל חשש שעולה ומעל לכל – להחזיר אתכם במהרה ובבטחה לבתיכם.

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם

מאמרים אחרונים
שליכט צבעוני לבית פרטי

שליכט צבעוני לבית פרטי

שליכט צבעוני מציע מגוון יתרונות משמעותיים לבעלי בתים פרטיים. ראשית, הוא מתאפיין בעמידות גבוהה במיוחד בפני קרינת UV, גשם ושינויי טמפרטורה קיצוניים, מה שמבטיח את שמירת מראהו לאורך זמן. זמינותו במגוון רחב של צבעים וטקסטורות מאפשרת התאמה מושלמת לכל סגנון אדריכלי ואישי, מסורתי או מודרני.

שיפוץ חיצוני לבית פרטי

שיפוץ חיצוני לבית פרטי – חידוש וצביעת קירות החוץ

שיפוץ חיצוני לבית פרטי הוא הדרך המושלמת להעניק לביתך מראה חדש ורענן, תוך שמירה על המבנה והעלאת ערכו. רום ושלח הנדסה שיקום ובינוי מתמחה בחידוש ושיפוץ קירות חיצוניים, מציעה מגוון פתרונות מתקדמים המותאמים לכל סגנון ותקציב.

בניית ממד על עמודים בבניין משותף

הוספת ממ״ד לבניין קיים – מדריך מקיף לתהליך, יתרונות ודרישות

הוספת ממ״ד לבניין קיים היא השקעה חשובה בביטחון ובערך הנכס. למרות שהתהליך עשוי להיראות מורכב, עם תכנון נכון וליווי מקצועי, ניתן לבצע אותו בהצלחה. חברת רום ושלח הנדסה שיקום ובינוי מתמחה בהובלת פרויקטים מסוג זה, מהשלב הראשוני של קבלת הסכמת הדיירים ועד להשלמת הבנייה וקבלת כל האישורים הנדרשים.

שיפוץ חזיתות בניין משותף

שיפוץ חזיתות בניין משותף – מדריך מקיף

שיפוץ חזיתות בניין משותף הוא תהליך רב-גוני הכרוך במגוון משימות ודורש מומחיות של קבלן מיומן או חברת בנייה מקצועית. חשוב לקחת בחשבון גורמים כמו ניסיון, ביקורות ועלות בעת הבחירה בגורם המתאים. זכרו תמיד, המטרה היא לשפר את הנראות האסתטית והפונקציונליות של החלק החיצוני של הבניין שלכם, תוך הגדלת ערך השוק שלו.

whatsapp button

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.