- השירותים שלנו -

שיפוץ בניינים

שיפוץ בניינים הוא אחד מתחומי ההתמחות הבולטים שלנו. אנו מבצעים את כל סוגי השיפוצים במבנים על כל סוגיהם ובתים משותפים בפרט, החל בצביעה, חיפוי וחידוש חזיתות, דרך עיצוב ושיפוץ של הלובי על כל מרכיביו לרבות חדר המדרגות, וכלה בשיפוץ מקיף למעטפת החיצונית ולחללי הפנים המשותפים, לרבות הוספת ממ"דים ומרפסות.

שיפוץ בניין בו מתגוררים אנשים הוא פרויקט שדורש תשומת לב מיוחדת ויכולת ירידה לפרטים בכל הרמות:

 • הקפדה על בטיחות – אנו פועלים תחת תקני הבטיחות המחמירים ביותר, משתמשים בציוד בטיחות מתאים ומוודאים, בכל צעד שנעשה בשטח, את בטיחות הדיירים והצוות המקצועי.
 • שמירה על שגרת החיים – אנו משתדלים, ככל האפשר, למזער את ההפרעה לשגרת חייהם של הדיירים בזמן השיפוץ: לצמצם את הרעשים, את כמות האבק והלכלוך ולהימנע מחסימה של מקומות חניה ושל דרכי הגישה השונות לבניין.
 • הבטחת פרטיות – פרטיות הדיירים חשובה לנו ואנו נוקטים בכל האמצעים על מנת להבטיח שתישמר לאורך כל הפרויקט.
 • הקשבה לצרכי הדיירים – כל פרויקט שיקום ושיפוץ שנעשה על ידינו מותאם באופן אישי לדיירים ולוקח בחשבון את צרכיהם הייחודיים של דיירים מבוגרים, דיירים בעלי מוגבלויות ודיירים בעלי צרכים שונים הדורשים רגישות והתייחסות מוקפדת.
 • ערוץ תקשורת פתוח – לאורך השיפוץ, פעמים רבות נתקלים הדיירים באתגרים שלא צפו מראש, בסימני שאלה או בצורך לקבל אינפורמציה על התקדמות התהליך. על מנת לספק מענה ראוי, ודאות ותחושת ביטחון, אנו שומרים על זמינות מלאה לדיירים לכל אורך התהליך, מעדכנים בהתקדמות העבודות ומוודאים שאין סימני שאלה או קשיים שאינם מטופלים.

הניסיון הרב שלנו בבנייה, שיקום ושיפוץ מבנים לצד מכלול השירותים הרחב שלנו הכולל ייזום, ניהול וליווי, תכנון ורישוי, פיקוח וביצוע של פרויקטים מורכבים בכל היקף, מאפשרים לנו לספק מענה מדויק, מקצועי ואמין לכל סוגי השיפוצים ובכל סדר גודל.

איתנו תוכלו לעבור את תהליך השיפוץ בראש שקט ובידיעה ברורה שיש על מי לסמוך. בראש ובראשונה, אנו דואגים להבין היטב מהם הצרכים אל מול מצב הבניין הנוכחי. בהתאם ובשקיפות מלאה, אנו מתכננים את מפרטי השיפוץ המקצועיים ודואגים להיתרים, אם יידרשו. ולבסוף, אנו מספקים ביצוע לא פחות ממושלם, שישדרג את איכות החיים שלכם, ישביח את ערך הנכסים שבבעלותכם ויחזק את החלטתכם לבחור בנו לתכנון, ניהול וביצוע הפרויקט.

אנו רואים כל קבוצת דיירים כעולם ומלואו, ולכן נמנעים ממנהגים אחידים ומתאימים את השירותים שלנו לצרכים הייחודיים שעולים בכל פרויקט. עם זאת, בכל תהליך שיפוץ אנו מתחייבים לספק:

 • ליווי וייעוץ מקצועי מרגע הפנייה ועד למסירה
 • כתובת ברורה וזמינה לכל שאלה ובקשה
 • ניסיון, ידע ואמצעים לבצע את כל סוגי השיפוצים בסטנדרט הגבוה ביותר
 • חומרי גלם איכותיים, ידידותיים לסביבה ועמידים לטווח ארוך
 • חשיבה מעמיקה על כל היבטי השיפוץ, הן מבחינת בטיחות, פונקציונליות וביצוע והן מבחינת אסתטיקה ועיצוב
 • מעטפת של כל אנשי המקצוע המעורבים בפרויקט, השירותים והשלבים הנדרשים תחת קורת גג אחת
 • תכנון מפורט ועמידה בזמנים
 • הקפדה על בטיחות באתרים
 • שמירה על הסביבה ומינימום הפרעות לשגרת היומיום
 • מקסימום מקצועיות, איכות ואמינות

זה כל מה שצריך בשביל תהליך שיפוץ איכותי, ואת זה אנחנו יודעים לעשות הכי טוב.

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם

מאמרים אחרונים
שליכט צבעוני לבית פרטי

שליכט צבעוני לבית פרטי

שליכט צבעוני מציע מגוון יתרונות משמעותיים לבעלי בתים פרטיים. ראשית, הוא מתאפיין בעמידות גבוהה במיוחד בפני קרינת UV, גשם ושינויי טמפרטורה קיצוניים, מה שמבטיח את שמירת מראהו לאורך זמן. זמינותו במגוון רחב של צבעים וטקסטורות מאפשרת התאמה מושלמת לכל סגנון אדריכלי ואישי, מסורתי או מודרני.

שיפוץ חיצוני לבית פרטי

שיפוץ חיצוני לבית פרטי – חידוש וצביעת קירות החוץ

שיפוץ חיצוני לבית פרטי הוא הדרך המושלמת להעניק לביתך מראה חדש ורענן, תוך שמירה על המבנה והעלאת ערכו. רום ושלח הנדסה שיקום ובינוי מתמחה בחידוש ושיפוץ קירות חיצוניים, מציעה מגוון פתרונות מתקדמים המותאמים לכל סגנון ותקציב.

בניית ממד על עמודים בבניין משותף

הוספת ממ״ד לבניין קיים – מדריך מקיף לתהליך, יתרונות ודרישות

הוספת ממ״ד לבניין קיים היא השקעה חשובה בביטחון ובערך הנכס. למרות שהתהליך עשוי להיראות מורכב, עם תכנון נכון וליווי מקצועי, ניתן לבצע אותו בהצלחה. חברת רום ושלח הנדסה שיקום ובינוי מתמחה בהובלת פרויקטים מסוג זה, מהשלב הראשוני של קבלת הסכמת הדיירים ועד להשלמת הבנייה וקבלת כל האישורים הנדרשים.

שיפוץ חזיתות בניין משותף

שיפוץ חזיתות בניין משותף – מדריך מקיף

שיפוץ חזיתות בניין משותף הוא תהליך רב-גוני הכרוך במגוון משימות ודורש מומחיות של קבלן מיומן או חברת בנייה מקצועית. חשוב לקחת בחשבון גורמים כמו ניסיון, ביקורות ועלות בעת הבחירה בגורם המתאים. זכרו תמיד, המטרה היא לשפר את הנראות האסתטית והפונקציונליות של החלק החיצוני של הבניין שלכם, תוך הגדלת ערך השוק שלו.

whatsapp button

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.