- השירותים שלנו -

שיקום מבנים

תהליכי שיקום וחיזוק של מבנים הם תהליכים מורכבים הדורשים הסמכה מקצועית מתאימה, הבנה מעמיקה בעולמות הבנייה וההנדסה, עמידה בחוקים ותקנים רגולטוריים, קבלת אישורים מהרשויות וביצוע שורה של בדיקות הנדסיות, גאולוגיות ואחרות. לשם כך, אתם זקוקים לחברה קבלנית מוסמכת, בעלת ניסיון ומיומנות בתכנון ובביצוע תהליכי שיקום וחיזוק.

אנו מתמחים בשיקום וחיזוק מבנים מכל הסוגים, לרבות בתים משותפים, בכל טכניקות החיזוק כגון הוספת עמודים/ קירות תומכים, חיזוק באמצעות הוספת ברזל/ בטון, חיזוק חיפוי אבן ושיש, שיקום מעטפת חיצונית, טיפול בסדקים, איטום חזיתות ועוד. לאורך שנות פעילותנו חיזקנו ושיקמנו בהצלחה מבנים שיציבותם נפגעה, שהוכרזו כמבנים מסוכנים ואפשרנו, לאחר תיקון הליקויים שנמצאו, את הסרת צו המבנה המסוכן שניתן להם.

מלאכת שיקום המבנים כוללת מגוון היבטים שונים:

  • איטום מבנים וחזיתות.
  • יציקת חיזוקים ועמודי בטון.
  • עבודות שיקום בטון וברזל.
  • טיפול בתשתיות חשמל וניקוז.
  • הערכת מצב המבנה מבחינה קונסטרוקטיבית ותכנון גישת שיקום מתאימה.
  • היכרות עם חומרים, מכונות וטכנולוגיות מתקדמות לחיזוק ולהגברת העמידות.
  • היבטים משפטיים – היכרות עם החוקים והתקנים והתמודדות עם מקרים של קבלת צו מבנה מסוכן.

כחברה קבלנית ויזמית מוסמכת, המנהלת ומובילה פרויקטים לבנייה, שיפוץ ושיקום בכל סדר גודל ורמת מורכבות, ביכולתנו לדאוג לכל אספקט של תהליך השיקום, מורכב ככל שיהיה, ולהבטיח תוצאה מושלמת באופן הבטוח ובזמן הקצר ביותר. אנו מספקים ללקוחותינו את כל המעטפת הדרושה לביצוע תהליך השיקום תחת קורת גג אחת, בניצוחם של אנשי המקצוע שלנו, מהמנוסים והמיומנים ביותר בתחומם.

איתנו, תקבלו בסיום התהליך לא רק מבנה יציב, עמיד ובטוח למגורים, אלא גם שורה של יתרונות נוספים, כגון: שיפור המראה החיצוני של הבניין, עמידות בפני רעידות אדמה, הגנה טובה יותר מפני פגעי מזג האוויר ושמירה על ערך הנכס לאורך זמן. שיקום נכון ויסודי של מעטפת הבניין ייצור גם בידוד מוצלח יותר שיאפשר לכם לצרוך פחות חשמל ולחסוך משמעותית בצריכת האנרגיה שלכם, דבר שיתבטא הן בצמצום ההוצאות שלכם והן בתרומה לאיכות הסביבה.

את כל זה, נספק לכם במסגרת תהליך מקיף, מוקפד ומקצועי, הכולל שימוש בחומרי גלם איכותיים ובטכנולוגיות מתקדמות ומבוצע בסטנדרט הגבוה ביותר תוך עמידה בלוחות זמנים, שמירה על בטיחותכם ועל פרטיותכם וצמצום מקסימלי של הפרעה לשגרת החיים.

אם אתם מתגוררים בבניין ותיק, אם זיהיתם סדקים או התנפחויות או אם חלילה קיבלתם צו מבנה מסוכן – זה הזמן לתהליך שיקום וחיזוק. עם זאת, אין סיבה לחכות להופעת ליקויים נראים לעין. מוטב ומומלץ לבצע בדיקה תקופתית של מצב הבניין, לאתר בעיות או אי עמידה בתקנים ולהתוות את תהליך השיקום הנדרש. אנחנו כאן לספק לכם ליווי שוטף, ייעוץ ומענה זמין מרגע הפנייה שלכם אלינו ועד לסיום התהליך.

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם

מאמרים אחרונים
שליכט צבעוני לבית פרטי

שליכט צבעוני לבית פרטי

שליכט צבעוני מציע מגוון יתרונות משמעותיים לבעלי בתים פרטיים. ראשית, הוא מתאפיין בעמידות גבוהה במיוחד בפני קרינת UV, גשם ושינויי טמפרטורה קיצוניים, מה שמבטיח את שמירת מראהו לאורך זמן. זמינותו במגוון רחב של צבעים וטקסטורות מאפשרת התאמה מושלמת לכל סגנון אדריכלי ואישי, מסורתי או מודרני.

שיפוץ חיצוני לבית פרטי

שיפוץ חיצוני לבית פרטי – חידוש וצביעת קירות החוץ

שיפוץ חיצוני לבית פרטי הוא הדרך המושלמת להעניק לביתך מראה חדש ורענן, תוך שמירה על המבנה והעלאת ערכו. רום ושלח הנדסה שיקום ובינוי מתמחה בחידוש ושיפוץ קירות חיצוניים, מציעה מגוון פתרונות מתקדמים המותאמים לכל סגנון ותקציב.

בניית ממד על עמודים בבניין משותף

הוספת ממ״ד לבניין קיים – מדריך מקיף לתהליך, יתרונות ודרישות

הוספת ממ״ד לבניין קיים היא השקעה חשובה בביטחון ובערך הנכס. למרות שהתהליך עשוי להיראות מורכב, עם תכנון נכון וליווי מקצועי, ניתן לבצע אותו בהצלחה. חברת רום ושלח הנדסה שיקום ובינוי מתמחה בהובלת פרויקטים מסוג זה, מהשלב הראשוני של קבלת הסכמת הדיירים ועד להשלמת הבנייה וקבלת כל האישורים הנדרשים.

שיפוץ חזיתות בניין משותף

שיפוץ חזיתות בניין משותף – מדריך מקיף

שיפוץ חזיתות בניין משותף הוא תהליך רב-גוני הכרוך במגוון משימות ודורש מומחיות של קבלן מיומן או חברת בנייה מקצועית. חשוב לקחת בחשבון גורמים כמו ניסיון, ביקורות ועלות בעת הבחירה בגורם המתאים. זכרו תמיד, המטרה היא לשפר את הנראות האסתטית והפונקציונליות של החלק החיצוני של הבניין שלכם, תוך הגדלת ערך השוק שלו.

whatsapp button

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.